Powrót do pracy – finał

Dostęp do tego szkolenia oraz zapisy na MasterClass online "Wracam do pracy po przerwie" kończą się za:

Jak wrócić na rynek pracy po przerwie

i zdobyć pracę, w której będziesz się realizować i dobrze zarabiać

(W 4 prostych krokach, bez poczucia strachu i niepewności)

Film 4

Dowiesz się:

Dostęp do tego szkolenia oraz zapisy na MasterClass online "Wracam do pracy po przerwie" kończą się za:

Hej,

Bardzo się cieszę, że widzę Cię na szkoleniu  Jak wrócić na rynek pracy po przerwie, skierowanym do kobiet, które chcą zacząć ponownie aktywnie zarządzać swoją karierą.

Kiedy zaczynasz działać z planem, wiedzą, nastawieniem i intencją, Twoja sytuacja się zmienia.

Wątpliwości i niepewność zaczynają znikać, a Ty zaczynasz mieć jasność co do tego czym się zająć i zaczynasz mieć pewność, że możesz wrócić do pracy z sukcesem.

Zaczynasz sobie uświadamiać swoją wartość na rynku pracy, a wtedy zaczynają ją dostrzegać pracodawcy.

Z nowym podejściem, które Ci tu proponuję, możesz faktycznie odmienić swoją sytuację i rozpocząć nowy rozdział w karierze i w życiu w ciągu następnych kilku tygodni.

Przez ostatnie 6 lat pomogłam znaleźć satysfakcjonującą pracę ponad 200 kobietom indywidualnie, ponad 400 z pomocą programów/szkoleń/kursów online, oraz wielu, wielu więcej za pomocą szkoleń na żywo.

Kobietom w różnych sytuacjach życiowych i zawodowych, z przeróżnych branż i miejsc nie tylko w Polsce, ale i w różnych krajach w Europie. Mam wiedzę i doświadczenie sprawdzone w praktyce.

A teraz chcę pomóc i Tobie, ponieważ w Ciebie wierzę.

💖  Iza

O Izie Wołyniec - Sobczak

Iza jest doświadczonym coachem i doradcą kariery, rekruterem & headhunterem, ekspertem personal brandingu i trenerem umiejętności miękkich.

Pomaga kobietom przygotować się zdobyć pracę marzeń, osiągnąć sukces zawodowy i niezależność finansową.

Pomaga osobom, które nie wiedzą jak się „sprzedać”, jak wykorzystać swoje talenty i wiedzę, aby zdobyć nową pracę, jak wyróżnić się i zakomunikować światu siebie i swoje umiejętności. Uczy tego, bo dzięki wieloletniemu doświadczeniu w rekrutacji, coachingu, komunikacji oraz marketingu, dokładnie wie jak to zrobić.

Współpracuje z firmami, prowadząc projekty rekrutacyjne przy współpracy z zespołem ekspertów firmy SalesWise, których celem jest “wyłowienie” z rynku silnych i wartościowych marek osobistych, ekspertów, specjalistów i liderów, gdyż właśnie takie osoby stanowią o rozwoju i sukcesie każdej firmy. Dzięki temu zna współczesny rynek.

Jej misją jest wspierać kobiety, które pracują na etacie, w rozwoju zawodowym, aby z odwagą i pewnością siebie sięgały po nową, lepszą pracę. Pracę która gwarantuje rozwój, awans i satysfakcję finansową.

Jest autorką książki “Zawodowa Odnowa”, jej artykuły są szeroko publikowane w mediach. Występuje na konferencjach. Jest Ambasadorką projektu Sukces To Ja fundacji Sukces Pisany Szminką. Mentorką w ramach wydarzenia Poznań Mentoring Walk.

Dostęp do tego szkolenia oraz zapisy na MasterClass online "Wracam do pracy po przerwie" kończą się za:

© 2020 Izabela Wolyniec-Sobczak. All rights reserved. Polityka prywatnosci / Regulamin